استفاده از ظروف پلاستیکی درب دار در ساخت زیره کفش های ورزشی

چه نوع جعبه ها، شیشه ها، کاسه ها و فنجان های پلاستیکی را اکنون در فروش نخواهید دید! شفاف و رنگی، با درب های چسبان و دارای “پیچش”، ساده و خلاء – همه این ظروف برای طیف گسترده ای از محصولات سازگار شده اند.

ظروف پلاستیکی درب دار بادوام هستند، هم در برابر سرمای فریزر و هم در برابر حرارت در مایکروویو مقاومت می کنند. ست های ظروف سبک، کاربردی هستند و معمولاً از چندین ظرف با اندازه های مختلف تشکیل شده اند که مانند عروسک های تودرتو در یکدیگر چیده شده اند.

مجموعه ظروف در هنگام تا شدن فضای زیادی را اشغال نمی کند که برای آشپزخانه های کوچک ما مهم است. تقریباً هر ماده غذایی را می توان در ظروف پلاستیکی نگهداری کرد.

ظروف غذا اما هنگام خرید چنین مجموعه ای باید بسیار مراقب باشید؛ پلاستیک می تواند صدمات زیادی داشته باشد. همه چیز در مورد ملامین است، یک ماده شیمیایی حاوی فرمالدئید خطرناک.

ملامین در ساخت و ساز استفاده می شود، بادوام و مقاوم در برابر حرارت است. اما برای تولید پلاستیک مواد غذایی مناسب نیست:

سمیت ظروف ملامینه 70 برابر بیشتر از حد معمول است. سم موجود در پلاستیک همراه با ملامین به آرامی عمل می کند و بدون اینکه علائم خارجی مسمومیت را نشان دهد، به تدریج در بدن تجمع می یابد.

ملامین می تواند تغییراتی را در ژن ها ایجاد کند که بهترین تأثیر را بر سلامت نسل های آینده نخواهد داشت.

علاوه بر ملامین، آزبست در ظروف پلاستیکی با کیفیت پایین یافت می شود – برای استحکام اضافه می شود.

در حال حاضر، آزبست حتی در ساخت و ساز ممنوع است. علاوه بر این، رنگ های آبدار روشن ظروف پلاستیکی همیشه باید به شما هشدار دهند، بعید است که چنین ظروفی برای شما مفید باشد.

تولیدکنندگان چینی احتمالاً اهمیتی نمی‌دهند آنها از قالب‌گیری انواع مواد شیمیایی به مواد اولیه ظروف دریغ نمی‌کنند، بنابراین خودتان باید هنگام خرید ظروف پلاستیکی جدید مراقب باشید.

حتما از فروشنده گواهی انطباق بخواهید به برچسب توجه کنید برخی از انواع پلاستیک ها که در دمای اتاق کاملاً ایمن هستند، با افزایش دما شروع به انتشار مواد سمی می کنند.

بهترین در این زمینه پلی پروپیلن است که حرارت را در مایکروویو تحمل می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.