استفاده از لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا به جای بمبک در جنگ جهانی دوم

لامپ های دارای محفظه یک مزیت غیرقابل انکار نسبت به لامپ های لخت دارند، یعنی نصب آسان آنها به عبارت ساده، هرکسی که بتواند پیچ ​​گوشتی را کنترل کند، می تواند واحد جایگزین را نصب کند شما می توانید از بین حداکثر 4 گزینه مختلف لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا با محفظه انتخاب کنید.

لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا با محفظه توسط سازنده پروژکتور تولید می شوند این گزینه اغلب توسط مشتریان خواستار که به بالاترین کیفیت طرح ریزی و حداکثر اطمینان نیاز دارند انتخاب می شود لامپ ویدئو پروژکتور توشیبا اصلی با محفظه از سازنده پروژکتور گران ترین گزینه است.

لامپ های الماسی حاوی لامپ های اصلی، عمدتاً لامپ های مختلف یا اسرام هستند که از قبل در محفظه لامپ الماس نصب شده اند این گزینه لامپ جایگزین مناسبی برای لامپ اصلی سازنده پروژکتور است، زیرا کیفیت بالای نمایش را تضمین می کند و بسیار قابل اعتماد است.

لامپ

لامپ عمومی و محفظه هر دو توسط یک سازنده مجاز لامپ های عمومی تولید می شوند این گزینه برای کسانی که حداکثر صرفه جویی و فرآیند نصب ساده را می خواهند توصیه می شود لامپ‌های عمومی ممکن است طول عمر کمتر و درخشندگی کمتری در مقایسه با لامپ‌های اصلی داشته باشند لامپ‌های بدون محفظه، یا لامپ‌های خالی، به دلیل قیمت‌شان جذاب‌تر هستند در مقایسه با لامپ‌های اصلی با محفظه، 40 تا 60 درصد ارزان‌تر هستند.

ما لامپ های بدون محفظه را برای مشتریان ماهر توصیه می کنیم این به این دلیل است که لامپ می تواند به راحتی در هنگام نصب نادرست شکسته شود لامپ‌های عمومی یا لامپ‌های لخت، ارزان‌ترین گزینه جایگزین برای لامپ‌های پروژکتور هستند این لامپ ها ممکن است طول عمر کمتر و درخشندگی کمتری نسبت به لامپ های اصلی داشته باشند.

به لطف لنز هوشمند و لامپ LED اقتصادی پروژکتور کهکشانی ما، اتاق شما با الگوهای نوری زیبا کاملاً روشن می شود پروژکتور پرستاره دارای ده حالت نور داخلی برای هر موقعیت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.