با خوردن پسته خام تازه با پوست جنسیت فرزند خود را تعیین کنید

پسته محصولی پرکالری با بیش از 50 درصد چربی است، با این حال، ایگو باید در رژیم غذایی گنجانده شود، چرا ریانووستی به تاتیانا رازومووسکایا، متخصص تغذیه می گوید.
درخت پسته خام تازه با پوست عمر طولانی دارد و سن آن به 1000 سال می رسد، آجیل روی آن در اوایل پاییز می رسد نشانه یک مهره رسیده ترکیدن پوسته است، پسته خام تازه با پوست را می توان به این اضافه کرد، اما لازم نیست اگر پوسته کامل باشد، پس اسانس زیادی وجود دارد، مهره سمت راست مهره باز شده است، یونان، اسرائیل و چین از جمله کشورهایی هستند که پسته خام تازه با پوست در آنها رشد می کند، در روسیه درخت پسته در کریمه و قفقاز وجود دارد.

پستهمنیزیم، فسفر، روی، ویتامین های گروه B لیست ناقصی از مفید بودن پسته هستند، یکی از عناصر اصلی B7 یا بیوتین است که به شما امکان جذب پروتئین و سوزاندن چربی‌ها را می‌دهد، یعنی در متابولیسم نقش کلیدی دارد، این متخصص تغذیه می گوید کلسترول بد خون ممکن است افزایش یابد. روغن پسته به از بین بردن لکه های رنگدانه و کک و مک کمک می کند، پوست را نرم تر می کند.

ماده لوتئین است که در ترکیب آن گنجانده شده است: این یک آنتی اکسیدان است که بینایی را نیز تقویت می کند، لوتئین تقریباً یک فیلتر نوری است که از شبکیه در برابر آسیب محافظت می کند.
پتاسیم و منیزیم رگ های خونی را تقویت کرده و ضربان قلب را عادی می کند، برای به حداکثر رساندن فواید پسته، روزانه تا 15 مغز آجیل مصرف کنید، بهتر است به کودکان بیش از هفت عدد پسته داده نشود، البته پسته به خودی خود نمی تواند یک داروی کامل باشد.

اما اغلب درخت پسته روی برگ‌ها رشد می‌کند که باعث ایجاد شته می‌شود، رشد حاوی تانن است، ماده ای که به غشاهای مخاطی متصل شده و التهاب را تسکین می دهد، تانن بخشی از داروهای ضد عفونی کننده، داروهای ترمیم کننده زخم، استوماتیت و درمان پریودنتیت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.