با مایع ظرفشویی پریل از شر سوسک های آشپزخانه خلاص شوید

در واقع، این مایع ظرفشویی پریل رنگی ملایم برای دست‌ها می‌تواند به روش‌های مختلفی استفاده شود تا همه چیز اطراف شما تمیزتر و روشن‌تر شود، و نه فقط محتویات سینک بعد از شام!

برای کشف استعدادهای پنهانمایع ظرفشویی پریل در بازدید بعدی خود از پارک، مخلوطی از آب و صابون را به همراه داشته باشید و حباب هایی بسازید که به آرامی دور می شوند، می توانید یک چوب حباب دار در فروشگاه دلار تهیه کنید.

اگر هوا به اندازه کافی سرد باشد، حباب ها حتی ممکن است در جای خود یخ بزنند تا آن لحظه عالی اینستاگرام را ثبت کنند، چه باغی در حیاط خلوت خود داشته باشید، چه چند بوته گوجه فرنگی در بالکن خود داشته باشید و چه علاقه زیادی به کاکتوس ها داشته باشید، از اتمام جلسات باغبانی و گلدانی لذت خواهید برد، با این اسکراب خانگی برای تهیه، 1 فنجان شکر و 1/2 فنجان مایع ظرفشویی پریل را در ظرفی بریزید.

شوینده

از اسکراب استفاده کنید و مقدار کمی از محصول را بین دستان خود بمالید تا خاک پوشیده شده را از روی پوست و زیر ناخن هایتان پاک کنید.

چند قطره صابون را در کف دست خود بریزید و با کمی آب کف کنید، هر برس را در این مخلوط بمالید، با یک جریان آب گرم بشویید، سپس این کار را تکرار کنید تا آب شفاف شود.

بگذارید روی یک حوله کاغذی یا در لیوان خشک شود، مراقب باشید بین برس ها فاصله بگذارید، وقتی یک دوش زیبا با دیوار شیشه ای دارید، دوست دارید که مانند هتل بدرخشد.

برای از بین بردن لکه های آب سخت و باقی مانده از محصولات بهداشتی، لیوان را با مخلوطی از 50 درصد صابون ظرفشویی و 50 درصد سرکه سفید بشویید.

در آب بسیار داغ بشویید و اجازه دهید به طور طبیعی بدون پاک کردن خشک شود، شانس را روی پهلوی خود بگذارید و کمی صابون ظرفشویی را روی لکه های سرسخت بمالید، قبل از اینکه ماشین لباسشویی را به طور معمول روشن کنید، چند دقیقه بگذارید تا عمل کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.