بررسی ساخته شدن پارک برای سگ ها

پارک سگ ها در مراحلی ساخته می شود که امکانات رفاهی آن با در دسترس قرار گرفتن کمک های مالی و جمع آوری کمک های مالی اضافه می شود.

مرحله اولیه ساخت و ساز شامل دو بخش است، سرویس آرکوپال یکی برای سگ های بزرگ و دیگری برای بچه های کوچک، محصور شده با حصار 6 فوتی و یک سیستم دروازه الکترونیکی، سطح چمن هموار، تابلوهای اطلاعاتی، ایستگاه های دفع زباله و فواره های آب که به هر دو خدمت می کنند.

انسان ها و سگ پاکوتاه مراحل بعدی شامل آلاچیق ها و درختان برای سایه، کاشت های دیگر برای حفظ حریم خصوصی و سر و صدا، نیمکت ها، دهلیز یادبود سنگ فرش شده، و امکانات اضافی مانند تجهیزات بازی خواهد بود.

ما انتظار داریم یا تأثیر مثبت یا تأثیر خنثی داشته باشیم. به طور معمول، طبق چندین مقاله، ارزش املاک در نزدیکی پارک های سگ، گاهی اوقات به طور قابل توجهی افزایش می یابد. این را در نظر بگیرید: پارک ها زیست پذیری یک شهر را افزایش می دهند و حس بهتری از جامعه را فراهم می کنند. هر چه یک شهر پارک های بیشتری داشته باشد و هر چه تعداد پارک های شهر دارای تنوع بیشتری باشد، ارزش املاک آن بیشتر می شود.

به دلایل ذکر شده، ارکوپال جدید پارک سگ‌ها در میان افرادی که به یک جامعه نقل مکان می‌کنند، به یک مکان رفاهی مورد توجه تبدیل شده است. با تعداد سگ‌هایی که در منطقه Mount Joy زندگی می‌کنند و وضعیت عضوی از خانواده که سگ‌های ما از آن لذت می‌برند، یک پارک سگ از ستون لوکس به ستون ضرورت منتقل شده است. برای بسیاری از مردم، سگ‌هایشان فرزندانشان هستند و می‌خواهند در جامعه‌ای زندگی کنند که به این رابطه احترام بگذارد.

یک مزیت اضافی برای صاحبان املاک، پارک قیمت سگ جیبی ظاهرا به کاهش جرم کمک می کند. چه کسی با تماشای سگ ها و صاحبان مرتکب جرم می شود؟ معاون رئیس پلیس در یکی از شهرها اظهار داشت: از زمانی که پارک سگ شروع به کار کرده است، شاهد کاهش قابل توجه تماس ها برای افراد مشکوک یا فعالیت در نزدیکی پارک بوده ایم.

 • منابع:
  1. DPMJ FAQ (Frequently Asked Questions)
 • تبلیغات: 
  1. مردی توپ پینگ پنگ را به جای گیلاس زرد به فروش رساند
  2. شیشه دوجداره ای که باعث شد یک فرد ناشنوا شود
  3. پیداکردن دست کش آلوده در معده یک سگ
  4. استفاده از صندلی ماساژور، موجب فلج شدن کودک شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.