بررسی کیفیت ظروف یکبار مصرف کاغذی

لیوان های کاغذی دو جداره دارای کاسه های مقوایی داخلی و خارجی هستند که با یک لایه میانی عایق از هم جدا شده اند. یک محیط راه راه اغلب به عنوان لایه میانی برای افزودن استحکام ساختاری و عایق حرارتی استفاده می شود.

در برخی از طرح‌های فنجان دوجداره، ترکیبی از لایه‌ها عایق حرارتی بیشتری را به فنجان می‌بخشد، یا از طریق یک شکاف هوا یا با استفاده از نوارهای عایق پلیمری بین لایه‌های مقوایی بیرونی و داخلی چنین طرح‌هایی نیاز به کلاچ یا آستین را از بین می‌برند، حداکثر دمای دیواره را برای «لمس گرم» بدون سوزاندن انگشتان پایین‌تر دارند و به محتویات اجازه می‌دهند مدت طولانی‌تری گرم بمانند و در عین حال از عطر محافظت می‌کنند.

اگرچه بین 5 تا 10 درصد وزن فنجان نهایی را تشکیل می دهد، اما آستر داخلی برای عملکرد نهایی فنجان و ساخت آن بسیار مهم است. لاینر باید مقاومت حیاتی در برابر مایعات سرد و گرم و همچنین مقاومت در برابر اسیدهای چرب موجود در شیر و خامه ایجاد کند.

همچنین دارای یک عملکرد آب بندی حرارتی مهم است که یکپارچگی لبه فنجان، درز جانبی و کف فنجان را تضمین می کند. عناصر مهر و موم در لبه های باز باید در برابر جذب مایعات مقاوم باشند، که یکپارچگی مکانیکی فنجان را تخریب می کند. علاوه بر این، مهر و موم باید در برابر دمای بالای تجربه شده در طول سرو نوشیدنی گرم مقاومت کند.

لیوان یکبار مصرف کاغذی که گیاهی و رنگی هستند از نشاسته ذرت اصلاح شده ساخته شده اند و هیچ ماده نفتی یا پلاستیکی ندارند. می توانید از این ظروف های گیاهی یکبار مصرف برای مصرف غذای خود استفاده کنید و از کیفیت و قدرت آن ها قدردانی کنید.

وقتی با این ظروف ها غذا می خورید، هیچ بو یا طعم نامطلوبی وارد غذا یا دهان شما نمی شود. ظروف یکبار مصرف کاغذی تولد گیاهی و بهداشتی است. دلیل کیفیت استثنایی غیر سرطان زا بوده و قابلیت احیا کنندگی بالایی دارند.

ظروف یکبار مصرف کاغذی ساخته شده از مواد گیاهی، نه نفتی یا پلاستیکی، به عنوان ظروف های رنگارنگ یکبار مصرف استفاده می شود. ارائه دهنده ما ظروف های رنگی یکبار مصرف را در طیف گسترده ای از رنگ ها ارائه می دهد که همه آنها از کیفیت و مقاومت بالایی برخوردار هستند.

لیوان یکبار مصرف کاغذی کوچک به دلیل طیف رنگی که دارند محبوبیت زیادی پیدا کرده اند و برای سرو انواع خورش ها، برنج و غذاها، سوپ ها، دسرها و سایر غذاها استفاده می شوند.

 • منابع:
  1. The future of single-use paper coffee cups: Current progress and outlook
 • تبلیغات: 
  1. آیا واقعا دانشمندان در حال تولید اولین ام دی اف نامرئی می باشند؟!
  2. روش تبدیل تولید غذای آماده به کسب و کاری پر سود!
  3. با خوردن این نوع کیک بیماری های پوستی را از بین ببرید
  4. ترفند جدید کم کردن وزن با پوشیدن پارچه را حتما امتحان کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.