تحقیقات دانشجویان برای طراحی لاستیک خودرو های آینده

گروهی از طراحان دانشجو در مورد لاستیک ماشین فروتن تجدید نظر کرده اند و مفاهیمی را توسعه داده اند که به پیچ ها خم می شود، در خارج از جاده بیان می شود و زمانی که نیاز به تغییر است جدا می شود.

کفش‌های جدید نتایج یک پروژه کلاسی برای دانشجویان سال سوم طراحی حمل‌ونقل در دانشکده طراحی دانشگاه سینسیناتی، با حمایت شرکت سازنده تایر Hankook بود. ما نمی‌توانیم مفاهیم واقعی را به شما نشان دهیم – هانکوک تا زمانی که فرآیند ثبت اختراع کامل شود از آنها محافظت می‌کند – اما آنها در نمایشگاه SEMA 2012 در اکتبر به نمایش گذاشته می‌شوند و صدای آنها کاملاً متفاوت از هر چیزی در بازار است. امروز.

رافائل زمیت، استاد دانشگاه سینسیناتی که دانشجویانش روی لاستیک ماشین سواری کار می‌کردند، می‌گوید: «از دانش‌آموزان خواسته شد – و همه این کار را انجام دادند – تقریباً تمام جنبه‌های لاستیک ماشین را تغییر دهند و همچنین مفاهیمی را پیشنهاد کنند که لاستیک و رینگ را با هم ادغام کنند. پروژه Hankook آنها را مأمور ساخت تایرهایی کرد که نیازهای وسایل نقلیه آینده از جمله پایداری و عملکرد را در نظر بگیرد.

شرکت برنده، Tiltred، توسط بن زاوالا از پیتسبورگ ساخته شد و از ترکیب سه رینگ و لاستیک جداگانه به جای یک چرخ استفاده کرد. در پیچ ها، چنین ترکیبی از چرخ و لاستیک امکان تماس بیشتر با جاده را فراهم می کند.

مقام دوم به مارک هرن از فرمونت، کالیفرنیا رسید که طراحی Motive Off-Road یک بسته مکانیزه لاستیک و رینگ است که می تواند تکه های تک تک آج را برای حداکثر چسبندگی بر روی سنگ های بزرگ بیان کند. نفر سوم میراندا اشتاینهاوزر از گاهانا، اوهایو بود که لاستیک‌های تسلا دارای آج‌های قابل جابجایی هستند که به رینگ می‌چسبند. چنین طراحی تعویض آج فرسوده را بدون از بین بردن کل لاستیک کامیون حواله ای آسان تر می کند.

به گفته زامیت، کل پروژه یک تلاش موفق برای دانش آموزان او بود که اکثر آنها می خواهند در طراحی خودرو کار کنند. او گفت: «هنکوک به دانش‌آموزان وظیفه داد که واقعاً روی پاکت مفهومی که به معنای واقعی کلمه و به معنای واقعی چرخ را طراحی می‌کردند، فشار بیاورند.

 • منابع:
  1. Design Students Draw Up Tires for Cars of the Future
 • تبلیغات: 
  1. محصولاتی که با گذشت 100سال پس از تولیدشان سالم می مانند!
  2. فردی که با مصرف توت قهرمان دو میدانی جهان شد!
  3. راز طول عمر پیرترین فرد جهان به خاطر استفاده از ظروف مسی
  4. حمله میمون ها به فروشگاه برای دزدیدن کمپوت!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.