دانش آموزی که بخاطر دفتر مشق فنری اخراج شد

دانش آموزان بزرگترین کاربران هستند و دلیل خوبی هم دارد دفتر مشق فنری ارزان هستند دفتر مشق فنری در اندازه های مختلفی هستند که اکثر آنها بین 70 تا 200 صفحه هستند آنها معمولاً با سیم بسته می شوند و با سه سوراخ سوراخ می شوند و صفحات آنها معمولاً برای برداشتن آسان سوراخ می شوند رایج ترین اندازه 8 1/2 در 11 اینچ است.

دفتر مشق فنری مارپیچ حاوی کاغذهای خطی هستند، یا با خط کشی گسترده یا دانشگاهی جلد آنها مقوای نازک، پلی پروپیلن یا پلاستیک انعطاف پذیر است دفترهای تألیف صحافی کتاب هستند، یعنی صفحات آن دوخته شده و سپس مانند کتاب صحافی می شوند آنها معمولاً شامل 100 صفحه تحت کنترل دانشگاه هستند و اندازه آنها 9 3/4 در 7 1/2 اینچ است صفحات سوراخ نیستند، زیرا برای حذف طراحی نشده اند.

دفتر مشق فنری ترکیب‌بندی به راحتی از روی جلد جلویی مرمری علامت تجاری آن‌ها تشخیص داده می‌شوند، اگرچه در طرح‌های دیگری نیز موجود هستند پوشش داخلی داخلی معمولاً شامل یک شبکه برای ضبط برنامه کلاس است.

دفتر

پشت جلد داخلی شامل ابزارهای مرجع دانش‌آموز، از جمله جدول ضرب، جدول تبدیل اندازه‌گیری و قواعد دستور زبان و نقطه‌گذاری است. دفترچه‌های آزمایشگاهی یا علمی برای حفظ رکورد دائمی پیشرفت علمی طراحی شده‌اند دانشمندان شاغل اغلب از آنها برای مستندسازی ادعاهای ثبت اختراع استفاده می کنند آنها معمولاً با کاغذ نموداری پر می شوند که حاوی سرفصل هایی برای ثبت جزئیات تحقیق و آزمایش است.
نوت‌بوک‌هایی که برای کسب‌وکار استفاده می‌شوند اغلب دو کارکرد دارند، یادداشت برداری و برنامه‌ریزی، بسیاری از نوت بوک های این دسته شامل یک برنامه ریز داخلی هستند آنها معمولاً در مواد سنگین‌تری مانند وینیل یا چرم صحافی می‌شوند و حاوی کاغذهای قانونی هستند.

نوت‌بوک‌های سطح بالا از درون و بیرون احساس لوکسی دارند آنها حاوی کاغذهای سنگین وزن هستند که بسیار قابل توجهتر از کاغذهای سست موجود در دفترچه یادداشت مارپیچی معمولی هستند آنها معمولاً سخت بسته شده و با پارچه یا پوست خال پوشیده می شوند، پارچه ای پنبه ای سنگین با حسی مخملی برخی از آنها با بسته های الاستیک محکم نگه داشته می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.