سینی پلاستیکی بزرگ گرد به عنوان تنها ظرف غذای مورد استفاده فضانوردان معرفی شد

سینی پلاستیکی بزرگ گرد تمایل به زنگ زدگی دارند و در نتیجه طول عمر کمتری دارند.

سینی های هسته پلاستیکی Discoverer® از پلی پروپیلن تثبیت شده با اشعه ماوراء بنفش ممتاز، نوعی رزین پلیمری ترموپلاستیک ساخته شده است که در بسیاری از کالاها مانند بلندگوها، قطعات خودرو و فرش یافت می شود.

این ترکیب شیمیایی نه تنها در برابر مواد شیمیایی آلی بسیار مقاوم است (برای به حداقل رساندن خطر واکنش شیمیایی با نمونه های هسته) و غیر مغناطیسی است (تا در تجزیه و تحلیل هسته تداخل نداشته باشد) بلکه مانند سینی های هسته فلزی خورده نخواهد شد.

این نوع پلاستیک به قدری بادوام است که سینی‌های هسته پلاستیکی Discoverer® اصلی که در سال 1993 به Mt Isa QLD تحویل داده شد، هنوز هم با گذشت بیش از 20 سال، امروزه مورد استفاده قرار می‌گیرند.

اجزای سینی های هسته فلزی معمولاً هزینه بیشتری دارند که تولید آنها را گران تر می کند. این هزینه ها متعاقباً به مشتری منتقل می شود.

در مقایسه، سینی های هسته پلاستیکی ارزان تر هستند و بنابراین ارزان تر از سینی های هسته فلزی هستند. و از آنجایی که دوام بیشتری دارند، سینی های هسته پلاستیکی ارزش خوبی دارند.

جابجایی این سینی سبک وزن به لطف دسته آسان آن بسیار آسان است. دارای لبه های برجسته بسیار قوی است که از ریزش غذا جلوگیری می کند. همچنین دارای سطح صاف مقاوم در برابر آب است.

این سینی سرو نه تنها ایمن است، بلکه بسیار بادوام است زیرا از بامبو با کیفیت بالا ساخته شده است. از این سینی می توان برای سرو نوشیدنی، میوه و سبزیجات استفاده کرد.

همچنین می توان از آن به عنوان ذخیره کتاب، یهودیان، لوازم آرایش و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد.

بسته بندی های پلاستیکی نیز به راحتی و به طور مکرر بازیافت می شوند. تنها در سال 2014، ایالات متحده بازیافت کرد:

بیش از 3 میلیارد پوند بطری های پلاستیکی
بیش از 1.2 میلیارد پوند پلاستیک سفت و سخت بدون بطری
بیش از 1.1 میلیارد پوند فیلم پس از مصرف (شامل کیسه های پلاستیکی و بسته بندی)
در بررسی پتانسیل گرمایش جهانی، پلاستیک ها مواد دیگر را از آب خارج می کنند. چسبیدن به پلاستیک بر روی بسته بندی های جایگزین باعث صرفه جویی 75.8 میلیون تنی CO2 می شود. این معادل انتشار گازهای گلخانه ای (GHG) است که با حذف تقریباً 16 میلیون وسیله نقلیه مسافربری از جاده به مدت یک سال صرفه جویی می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.