عروس خارجی بخاطر کیسه فریزر چسبی خواهر شوهرش را به قتل رساند

وقتی از کیسه فریزر چسبی برای نگهداری باقی مانده های خیس در یخچال استفاده می کنم، هیچ چیز خشک نمی شود. من فکر می‌کنم که آنها کار خوبی انجام می‌دهند، اما باز هم، این کار کاملاً بسته نیست.

راه حل های دیگری که می توانم به آنها فکر کنم عبارتند از:

یک قابلمه (اگر شکل خود را حفظ کند) روی کاغذ موم طبیعی بچرخانید. همه را در یک لایه دیگر بپیچید. نوار چسب؛ نگهداری در فریزر؛

این را می توان در یک کیسه Ziploc که بارها و بارها از آن استفاده می کنید، لغزید، زیرا غذا با کیسه تماس نمی گیرد.
سس ها و سوپ ها را می توان در شیشه های مزون منجمد کرد.

با غذای خنک پر کنید، دو اینچ را در بالا بگذارید. یخ زدن بدون درپوش؛ برگردید و پس از یخ زدگی درب را اضافه کنید. مراقب شکستن کوزه ها باشید داستان واقعی

من می خواستم کاسه های پیرکس را اضافه کنم، اما درب پلاستیکی آنها پلاستیکی شماره 7 است. ما باید از پلاستیک های شماره 3، 6 و 7 خودداری کنیم که می توانند حاوی BPA باشند.

همه آن حاوی BPA نیست، اما به طور جداگانه برچسب گذاری نشده است. فکر کنم تماس تلفنی با پیرکس درست باشه. یا آیا کسی قبلاً این را می داند؟

همچنان در نظر داشته باشید که درب های پلاستیکی را با یک لایه کاغذ روغنی یا مومی بپوشانید تا غذا از پلاستیک جدا شود و از سوختن فریزر جلوگیری شود.

چه توصیه ای به جن می کنید؟ برای نگهداری در فریزر غیر پلاستیکی از چه چیزی استفاده می کنید؟ سپاس برای در میان گذشتن ایده هایتان!

برخی از درب های شیشه سنگ تراشی BPA نیز دارند. اوه خیلی سرگرم کننده است. من متنفرم که بیرون آوردن آن از غذای من اینقدر دردناک است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.