فوم بهداشتی بانوان سی گل در بازار تهران به حراج گذاشته شد

پاک کننده فوم بهداشتی بانوان سی گل بدون ایجاد اختلال در عملکرد مانع پوست به خوبی پوست را تمیز می کند. این عملکرد مانع، زره پوست شما است. شما به راحتی می توانید با یک فوم بهداشتی بانوان سی گل بیش از حد تهاجمی این کار را مختل کنید. متأسفانه، این اتفاق با بخش زیادی از پاک کننده های موجود می افتد  فوم بهداشتی بانوان سی گل ملایم بدون مواد تحریک کننده به طرز عجیبی کمیاب هستند.

هیچ ماده فعالی مانند آنتی اکسیدان نیازی به افزودن به پاک کننده نیست. این مواد فوراً از روی پوست شسته می شوند و هنگام شستن صورت می توانند چشم را تحریک کنند. پس هدر دادن پول از ترکیبات تحریک کننده خودداری کنید. اینها شامل عطرها، رنگها و سایر مواد تحریک کننده مانند سدیم لوریل سولفات و الکل است.

فوم

برخی از اجزای گیاه نیز می توانند تحریک کننده باشند. حتی تماس کوتاه می تواند باعث مشکلات پوستی شود.

معمولاً هم صبح و هم عصر از پاک‌کننده استفاده می‌کنید، اگر پوست تا حدودی خشک و حساس دارید، می توانید فقط در شب از پاک کننده استفاده کنید، پاک کننده ای را انتخاب کنید که مناسب نوع پوست شما باشد مثلاً برای پوست های خشک یا چرب.

هنگام تمیز کردن فقط به مقدار کمی پاک کننده نیاز دارید، بیش از حد استفاده نکنید: ممکن است مشکل ایجاد کند و نتیجه بهتری به همراه نداشته باشد. همیشه از آب ولرم برای شستشوی پوست خود استفاده کنید، این برای پوست شما ملایم تر از آب سرد یا گرم است، قبل از شستن صورت خود می توانید آرایش چشم خود را با پاک کننده آرایش پاک کنید.

اگر می خواهید موهای خود را بشویید، ابتدا این کار را انجام دهید و سپس از پاک کننده استفاده کنید، بسیاری از شامپوها حاوی موادی هستند که می توانند پوست شما را تحریک کنند و شما می خواهید در اسرع وقت از شر آنها خلاص شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.