قاب سرمه دوزی شده که خانه را عطر آگین می کند

انواع مختلفی از قاب سرمه دوزی شده وجود دارد که می توان از آنها برای نمایش و محافظت از آثار هنری و عکس ها استفاده کرد.

قاب ها در مواد، شکل ها و رنگ ها متفاوت هستند آنها را می توان در قاب های چوبی برای ظاهری روستایی تر یا در قاب های پلاستیکی برای گزینه ای ارزان تر یافت همچنین طرح های جالب زیادی مانند ساعت و آینه وجود دارد این قاب سرمه دوزی شده در سبک های مختلفی مانند افقی یا عمودی یا حتی در اطراف قاب وجود دارند قاب های شناور برای کسانی که به دنبال قاب عکس مدرن تری هستند، انتخابی عالی است.

طراحی که در کشورهای اسکاندیناوی محبوب است، ساده و در عین حال ظریف است هیچ طرف یا پشتی برای قاب وجود ندارد و ظاهری سبک و احساسی مطبوع به آن می‌دهد یکی از مزایای این گزینه قاب سرمه دوزی شده این است که سبک‌تر از انواع دیگر است، بنابراین آویزان کردن آن‌ها به دیوار آسان‌تر است.

قاب

یک عیب آن این است که اگر به درستی جابجا نشوند یا ایمن نشوند، به راحتی می توان آنها را از بین برد انواع مختلفی از قاب های شناور برای اهداف کاربردی و جدید وجود دارد قاب کلاژ نوعی قاب است که از مواد مختلفی برای ایجاد یک طرح منحصر به فرد استفاده می کند به طور کلی، یک قاب کلاژ شامل مجموعه‌ای از عکس‌ها، عکس‌ها و سایر یادگاری‌هایی است که در کناره‌ها یا پشت قاب چسبانده شده‌اند. قطعات به طور کلی به صورت تصادفی مرتب شده اند تا حس آشفتگی ایجاد کنند.

این سبک در دهه 1990 زمانی که مردم به دنبال چیزی جالب‌تر از حاشیه‌های سیاه و سفید در اطراف قاب عکس خود بودند، شروع شد یکی از مزیت‌های این گزینه کادربندی این است که روشی ارزان و آسان برای تغییر صفحه نمایش عکس شما تنها با تغییر عکس است نکته منفی این است که ممکن است یافتن قاب هایی با اشکال یا پرداخت های مختلف در فروشگاه ها دشوار باشد با این حال، می توانید قاب خود را با چند تکه تخته سه لا طراحی کنید این روش هزینه و زمان کمتری نسبت به خرید یک قاب آماده دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.