قاضی با یک کمربند چرم بوفالو توانست از جدایی دو زوج جلوگیری کند

از آنجایی که کمربند چرم بوفالو را می توان طوری طراحی کرد که برای سال ها به اندازه کافی بادوام باشد و در عین حال برای کفش راحتی به اندازه کافی نرم باشد.

چرم به طور طبیعی زیباست چرم دارای زیبایی طبیعی است که برخلاف بسیاری از مواد با افزایش سن بهبود می یابد. اگرچه هر پوست یا پوستی متفاوت است، اما سازندگان چرم تلاش می‌کنند تا بهترین ویژگی‌های آن را به نمایش بگذارند.

چه ظاهری کاملاً آنیلین باشد و چه ظاهری «برهنه» برای ترکیبی از دوام و مراقبت آسان. برای اطلاعات بیشتر در مورد انواع مختلف چرم، برگه اطلاعات ما، اصطلاحات چرم را بررسی کنید

 

دسته چرم لوکس را اضافه می کند چرم از دیرباز جزء کالاهای لوکس بوده است، از کیف های دستی تا کفش و لباس. این دارای کیفیت لمس و پوشیدن متمایز است که قابل تکرار نیست و به همین دلیل اغلب با فناوری لبه سخت ترکیب می شود تا حسی مجلل و شخصی تر را به کالایی که در غیر این صورت ناشناس است، ارائه دهد.

مانند تمام مواد طبیعی، تجربه کاربری را ایجاد می کند که احساسی تر و کمتر کاربردی است. از این سال، مدرسه Arsutoria به عضویت Leather Naturally، انجمنی بین‌المللی که شامل انجمن‌ها، دباغ‌سازان، تولیدکنندگان مواد شیمیایی کمکی و فن‌آوری دباغی از سرتاسر جهان است.

شده است که برای مقابله با حملات غیرقابل توجیه به چرم از طریق انتشار کامل و شفاف ایجاد شده است. اطلاعات مبتنی بر حقایق و داده های علمی. Ars Tannery، مجله گروه Edizioni AF که به پایداری در فرآیندهای دباغی چرم می پردازد، از ابتدا شریک رسانه ای Leather Naturally بوده است.

استفاده از این روش می تواند دوره برنزه شدن را به چند روز یا حتی چند ساعت کوتاه کند. نمک کروم پرمصرف ترین ماده معدنی است، اما نمک های آلومینیوم و زیرکونیوم نیز استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.