محبوبیت تراکتور رومانی دست دوم اخیراً افزایش چشمگیری داشته است!

Power Take-Off (PTO) در مزرعه برای انتقال نیرو از تراکتور به ابزار دیگری مانند مارپیچ دانه، کود پخش کن، ماشین چمن زنی یا آسیاب خوراک استفاده می شود. آنها در اکثر تراکتورها یافت می شوند.

PTO ها با چرخش با سرعت 540 یا 1000 چرخش در دقیقه کار می کنند. این سرعت و دستگاه PTO را بسیار خطرناک می کند. درهم تنیدگی می تواند در خط محرکه بین تراکتور و ابزار رخ دهد و می تواند باعث ایجاد برخی از جدی ترین صدمات در مزرعه شود. سازندگان تجهیزات، سپرهایی را برای خطوط محرکه PTO فراهم می‌کنند تا اپراتورها و اطرافیان را از گرفتار شدن در شفت به سرعت در حال چرخش محافظت کنند.

تراکتورها همراه با دفترچه های راهنمای اپراتور هستند که به اپراتور کمک می کند تا با کنترل ها، سنج ها و نگهداری و همچنین روش های عملیاتی ایمن که باید رعایت شود آشنا شود. همه اعضای خانواده باید بدانند که چگونه تریلی تراکتور و سایر تجهیزات را خاموش کنند. دفترچه راهنما را در یک مکان مناسب روی دستگاه برای ارجاع سریع نگه دارید. اگر دفترچه راهنما گم شده است، با سازنده تماس بگیرید و یک مورد جدید درخواست کنید.

برای رانندگی ایمن تراکتور رومانی به آموزش و آموزش نیاز است. تراکتور ماشین بسیار قدرتمندی است و باید با احترام با آن رفتار کرد. بسیاری از جوانان در سنین پایین مجاز به تراکتورسازی هستند. مهم است که آنها دانش، مهارت ها و توانایی های لازم برای جلوگیری از آسیب و مرگ را داشته باشند. دستورالعمل‌های آمریکای شمالی برای ایمنی و سلامت کشاورزی کودکان (NAGCAT) برای کمک به والدین برای تشخیص ویژگی‌های مورد نیاز قبل از تعیین شغل در مزرعه، مانند کارکرد تراکتور، به کودکان ایجاد شده است.

وزارت کار ایالات متحده وظایفی را تعیین کرد که جوانان 14 تا 15 ساله می توانند در صورت داشتن گواهینامه، به طور قانونی برای استخدام انجام دهند.

دوره های صدور گواهینامه برای خرید تراکتور دست دوم و آموزش جوانان ایمن تر و ماهرتر به اپراتورهای تراکتور و ماشین آلات در مزرعه در دسترس است. کلاس ها توسط پرسنل ترویج یا مربیان کشاورزی تدریس می شود. برای یافتن کلاس های ارائه شده در محل شما با دفتر داخلی محلی تماس بگیرید.

 • منابع:
  1. Tractor Safety: background information & activity book
 • تبلیغات: 
  1. فرد فقیری که با استفاده از هوش خود ثروتمند شد
  2. راز کشتی تجاری که در اقیانوس ناپدید شد
  3. ملکه ای که با تولید ژل رویال معروف شد
  4. تاثیرات منفی سنگ ها بر روی اعصاب انسان!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.