کود اوره آزاد در بازار تهران به مزایده گذاشته شد

اوره نوع کود اوره آزاد با بالاترین میزان نیتروژن با میزان نیتروژن 46 درصد است و به رنگ سفید و بی بو و دارای ساختار دانه ای یا دانه ای است.

اوره را می توان در تمام کارخانه ها در طول دوره تولید استفاده کرد، گیاهان می توانند نیتروژن کود اوره آزاد را مستقیماً وارد بدن خود کنند اما برای اینکه اوره برای گیاهان مفیدتر شود، باید به آمونیوم و نیترات تجزیه شود.

با توجه به این مدت، مصرف کود اوره آزاد باید زودتر از سایر کودهای نیتروژنی انجام شود، زمانی که اوره در خاک ریخته می شود توسط باکتری های اوره در خاک تجزیه شده و تغییر شکل داده و مفید می شود.

در طول این تبدیل، اگر کود اوره آزاد که به عنوان کود برتر استفاده می شود، در سطح خاک باقی بماند، در مدت زمان کوتاهی تا 30 درصد تلفات نیتروژن گازی را می توان تجربه کرد.

کود

این وضعیت به ویژه در خاک های آهکی و شنی بیشتر است علاوه بر این، دمای بالای هوا باعث افزایش اتلاف نیتروژن می شود.

اوره در گیاهان اثر قد و افزایش ریشه دارد، همچنین بر رشد میوه و غلات تأثیر می گذارد، با توجه به این ویژگی ها می توان از آن در انواع گیاهان به ویژه غلات و ذرت استفاده کرد، کود اوره برای رفع نیاز نیتروژن گیاهان استفاده می شود به ویژه برای رشد گیاهان مهم است.

کود اوره که به گیاهان نشاط می بخشد، به فتوسنتز کمک می کند و عملکرد را افزایش می دهد و در طول دوره توسعه از محصولات کشاورزی حمایت زیادی می کند.

کود اوره به طور کلی در هر محصول استفاده می شود و در غیاب اوره، رشد محصولات کند می شود، برگ ها پژمرده می شوند و عملکرد کاهش می یابد، در این مرحله کود اوره از این مشکل جلوگیری می کند.
کود اوره که به طور طبیعی در نتیجه متابولیسم پروتئین ایجاد می شود و محصولی است که با مدفوع تصفیه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.